High School Sports: Bison-wedstrijden om Zorn Dutch Entry te bekijken (14-4-21)

RB Headley

De jonge McCook Emma Dutton (midden) blijft dit voorjaar de hindernissen inhalen.

Tami Bushub / For The Gazette

Göteborg, NP. ​ Enkele staatsleiders van klasse B, waaronder een aantal van de Bison Shuttle, hielden donderdag dramatische ontmoetingen op de Dutch Zorn Track-Field Invitational Thursday.

Veldevenementen zijn nu gepland om 13.30 uur en de baanraces beginnen rond 14.30 uur.

de meiden

200 meter: Klasse B nr. 1 Shauna Wilkinson van McCook (26,14 seconden), nr. 3 Alexis Pleven in Holdrej (26,21) en nr. 5 Britney Aitken in Cozad (26,37).

400: Klasse B # 2 Wilkinson (1: 00.87), No.3 Talisa Tankwary uit Sydney (1: 01.37) en Number 4 Makia Baker uit Cozad (1: 01.99).

Schieten: Klasse B, nr. 1 Carly Sylvester uit Sydney (42 ?? 5 ??) en nr. 4 Sierra Coachwar uit McCook (38 ?? 9 ??).

Disc: Klasse B nr. 2 Sylvester (126 ?? 8 ??) en nr. 4 Kotschwar (124? 4 ??).

Kinderen

Kogelstoten: Klasse B # 1 Gage Griffith uit Aurora (53 € 3 ½ ??) en Nr. 2 Torrington Ford van McCook (52 € 1 ??).

Disc: Klasse B # 1 Griffith (160 ?? 6 ??) en nr. 4 Isaiah Stoddard (152 ?? 10 ??) door McCook.

Hoogspringen: Klasse B, nr. 1 Sauer Dickman uit Sydney (6 ?? 4 ??) en nr. 4 Mark Arp uit McCook (6 ?? 2 ??).

Polsstokhoogspringen: klasse B, nr. 1 Branson MacDonald (14 ??) en nr. 3 Tallinn Campbell (13/2 ??) van McCook met nr. 4 Jake Berg uit Göteborg (13 ??).

Hoe zit het met het betreden van de B-6 gebiedscommandanten op 15 april?

de meiden

1600: nr. 1 Samantha Rodeoald van McCook (5:39) versus nr. 3 Tankery (5: 41.25) en nr. 5 Morgan Jaggers uit Sydney (5: 44,88).

READ  Dutch Fork WR is een belangrijk doelwit voor South Carolina

100 meter horden: nr. 2 Chloe Arens uit Sydney (16.69) tegen nr. 3 Emma Dutton uit McCook (16.9), nr. 4 Aubrey of Hare uit Göteborg (17.15 uur) en nr. 5 Zweden Raine Harrick (17.92)).

1600 follow-ups: nr. 1 Cozade (4: 17.15), nr. 2 McCook (4: 22.12) en nr. 4 Gutenberg (4: 25.27).

Polsstokhoogspringen: nr. 1 McCook’s Hannah Crowe (9 ?? 6 ??) versus nr. 2 Ashlyn Richison en Kiara Richison (elk 9), die allebei rookies van Göteborg zijn.

Kinderen

400m: nr. 4 Brandon Tucker uit McCook (54.39) jaagt op nr. 2 Mitchell Deer uit Sydney (52.64).

800: nr. 1 Daniel Pashtovoy in Sydney (2: 04.08), nr. 2 William Anderson in Göteborg (2: 05.33) en nr. 4 Weston Walgreen van McCook (2: 11.18).

300 hindernissen: nr. 1 Cameron Zink uit Ugalala (41.05), nr. 2 Connor Hartzler uit Sydney (41.42), nr. 4 Gage Stoki uit Ugalala (43.57) en nr. 5 McCook Senior Alec Langan (43.59).

Estafette 3200: # 1 Sydney (8: 35.52) versus # 3 McCook (8: 58.3).

Hoogspringen: nr. 2 Jacob Dawes voor Sydney’s 2e stam met Arp (6 ?? 2 ??) onder Dickman (6? 4 ??).

Hinkstapspringen: nr. 1 Adam Dogger van McCook (43 ?? 4 ¾ ??) versus nr. 3 Dickman (40 ?? 6 ??) en nr. 4 Luke Holly (40 / ??) uit Sydney.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *