Sport op tv: zaterdag 27 mei 2023

(alle tijden oost)

Schema onder voorbehoud van wijzigingen en/of stroomuitval

Zaterdag 27 mei

Australische voetbal regels

3 uur

FS2 – AFL: Greater West-Sydney in Geelong

01.00 uur (zondag)

FS2 – AFL: Noord-Melbourne bij Collingwood

Autoracen

06:25 uur

ESPN2 – Formule 1: Oefenen, Circuit de Monaco, Monte Carlo, Monaco

9:55 uur

ESPN – Formule 1: Kwalificatie, Circuit de Monaco, Monte Carlo, Monaco

1 m

FS1-serie – NASCAR Xfinity: The Alsco Uniforms 300, Charlotte Motor Speedway, Concord, NC

19.00 uur

FS1 – NASCAR Cup-serie: Play-offs, Charlotte Motor Speedway, Concord, NC

Afrikaanse basketbalcompetitie

12 uur

NBATV – Al Ahly Sports vs Al Duane Sports Union, finale, Kigali, Rwanda

CHL hockey

15:00 uur

NHLN – Memorial Cup: Kamloops Blazers vs. Quebec Remparts, Kamloops, British Columbia

college honkbal

10 uur

BTN – Big Ten-toernooi: nader te bepalen, halve finale 1, Omaha, Neb.

12 uur

ESPNU – Big South-toernooi: TBD-toernooi, High Point, NC

1 m

ACCN – Atlantische kustkampioenschappen: nader te bepalen, halve finale, Durham, NC

SECN – Zuidoost-kampioenschap: nader te bepalen, halve finales, Hoover, Ala.

2 m

BTN – Big Ten-toernooi: nader te bepalen, halve finale 2, Omaha, Neb.

4 meter

ESPNU – West Coast Championship: nader te bepalen, toernooi, Las Vegas

4:30 in de namiddag

SECN – Zuidoost-kampioenschap: nader te bepalen, halve finales, Hoover, Ala.

5 meter

ACCN – Atlantische kustkampioenschappen: nader te bepalen, halve finale, Durham, NC

6 meter

BTN – Big Ten-toernooi: nader te bepalen, halve finale 3, Omaha, Neb. (als het nodig is)

22.00 uur

ESPN2 – Pac-12-kampioenschap: nader te bepalen, kampioenschap, Scottsdale, Ariz.

College lacrosse (heren)

12 uur

ESPN2 – NCAA-toernooi: Ben St. vs. Duke, halve finale, Philadelphia

READ  Van Gowp van Central werd gekozen in het all-districtsteam voor herenbasketbal

2.30 uur s’avonds

ESPN2 – NCAA-toernooi: Notre Dame vs. Virginia, halve finale, Philadelphia

College Softbal

1 m

ESPN – NCAA-toernooi: wordt aangekondigd, Super Regional, Game 2

15:00 uur

ABC – NCAA-toernooi: Tennessee vs. Texas Super Regional Game 2 Knoxville Tenn.

ESPN – NCAA-toernooi: wordt aangekondigd, Super Regional, Game 2

5 meter

ESPN – NCAA-toernooi: wordt aangekondigd, Super Regional, Game 2

ESPN2 – NCAA Tournament: TBD, Super Regional, Game 3 (indien nodig)

19.00 uur

ESPN – NCAA-toernooi: wordt aangekondigd, Super Regional, Game 2

ESPN2 – NCAA Tournament: TBD, Super Regional, Game 3 (indien nodig)

21:00 uur

ESPN – NCAA-toernooi: wordt aangekondigd, Super Regional, Game 2

golf

6.30 uur in de ochtend

Golf – DP World Tour: KLM Open, Ronde 3, Bernardus Golf Course, Cromfort, Nederland

1 m

CW – LIV Golf League: tweede ronde, Trump National Golf Club, Washington

GOLF – PGA TOUR: The Charles Schwab Challenge, derde ronde, Colonial Golf Course, Fort Worth, Texas

13:30 uur

NBC – PGA Tour Champions: The KitchenAid Senior PGA Championship, ronde 3, Fields Ranch East, Benton Harbor, Michigan.

15:00 uur

CBS – PGA Tour: Charles Schwab Challenge, ronde 3, koloniale golfbaan, Fort Worth, TX

17:30 uur

GOLF TOUR – LPGA: The Bank of Hope, Match-Play – Kwartfinales, Shadow Creek, Las Vegas

06:30 uur (zondag)

Golf – DP World Tour: KLM Open Final Round, Bernardus Golfbaan, Cromfort, Nederland

Paardenracen

12:30 uur

FS2 – NYRA: Amerika’s racedag

IIHF hockey (mannen)

7 uur

NHLN – Wereldkampioenschap: Canada vs. Letland, halve finale, Tampere, Finland

11 uur

NHLN – Wereldkampioenschap: VS vs. Duitsland, halve finale, Tampere, Finland

lacrosse (heren)

19.00 uur

ESPNU – NLL Finale: Colorado in Buffalo, Game 1

READ  BREAKING: Italiaanse en Nederlandse ruitersporters uit 2021 Olympische springkampioenschappen in Tokyo door fout in registratie paarden

MLB-honkbal

1 m

MLBN – Regionale dekking: San Diego bij New York Yankees of Chicago White Sox bij Detroit

4 meter

FS1 – Philadelphia in Atlanta

19.00 uur

FOX – Regionale dekking: Boston in ArizonaCincinnati bij de Chicago Cubs, St. Louis in Cleveland

22.00 uur

MLBN – Regionale dekking: Miami in LA Angels OF NY Mets in Colorado (21.00 uur)

NBA-basketbal

8:30 in de avond

TNT – Finale Eastern Conference: Boston in Miami, Game 6

NHL-hockey

8 meter

ABC – Finale Western Conference: Dallas in Vegas, Game 5

rugby (mannen)

5:30 uur

FS2 – NRL: Canberra in Zuid-Sydney

1 m

CNBC – Premier League: Saracenen vs. Sale, grote finale, Twickenham, Engeland (opgenomen)

6 meter

FS2 – MLR: Seattle in Old Glory DC

voetbal (mannen)

07:25 uur

CBSSN – SPFL: Aberdeen bij Celtic

22.00 uur

FS2 – CPL: HFX Wanderers FC bij Pacific FC

voetbal (vrouwen)

9:30 ’s ochtends

CBSSN – FASL: Manchester United bij Liverpool

8 meter

CBSSN – NWSL: NC Courage bij Racing Louisville

Tennis

6 uur

Tennis – Genève-ATP, Lyon-ATP, Straatsburg-WTA, Rabat Finals-WTA

05.00 uur (zondag)

Tennis – Vroege Franse Open Tours

6 uur (zondag)

Tennis – Vroege Franse Open Tours

Volg en scan

4:30 in de namiddag

NBC – USATF: De LA Grand Prix, Los Angeles

USFL-voetbal

4 meter

Vos – New Orleans in Birmingham

21:00 uur

FS1 – Philadelphia versus Pittsburgh, Canton, OH

WNBA BASKETBAL

1 m

CBS – Connecticut in New York

21:00 uur

NBATV – Los Angeles in Las Vegas

ex

de volgende ”

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *