Sport op tv van 22-23 juli

(alle tijden oost)

Schema onder voorbehoud van wijzigingen en/of stroomuitval

Zaterdag 22 juli

Australische voetbal regels

5:30 uur

FS2 – AFL: Collingwood in Port Adelaide

Autoracen

06:25 uur

ESPN2 – Formule 1: Oefenen, Hungaroring, Mogyoród, Hongarije

9:55 uur

ESPN – Formule 1: kwalificatie, Hungaroring, Mogyoród, Hongarije

12 uur

FS1 – NASCAR Craftsman Truck-serie: CRC Brakleen 150, Pocono Raceway, Long Pond, Pennsylvania.

VS – IMSA WeatherTech SportsCar Championship: de FCP EURO Northeast Grand Prix, Salisbury, Conn.

2 m

CBSSN – Fanatec GT: Werelduitdaging Azië, Motegi, Japan

FS1 – NHRA: revalidatie, Pacific Raceway, Kent, WA.

15:00 uur

NBC – NTT IndyCar-serie: Hy-Vee INDYCAR 250, Newton, Iowa

VS – NASCAR Cup Series: Training en kwalificatie, Pocono Raceway, Long Pond, Pennsylvania.

17:30 uur

VS – NASCAR Xfinity-serie: de Pocono 225, Pocono Raceway, Long Pond, Pa.

boksen

22.00 uur

ESPN – Hoofdkaartdivisie 1: George Camposos Jr. vs. Maxie Hughes (lichtgewicht), Shawnee, Okla.

CFL-voetbal

19.00 uur

CBSSN – BC’s Saskatchewan

Wielersport

07:30

PEACOCK – UCI: De Tour de France, etappe 20, 83 mijl, van Belfort naar Le Markstein-Villering, Frankrijk

02.00 uur (zondag)

VS – UCI: De Tour de France, etappe 20, 83 mijl, Belfort naar Le Markstein Fellering, Frankrijk (opgenomen)

golf

5 uur

VS – DP World Tour / PGA Tour: The Open Championship, ronde 3, Royal Liverpool, Hoylake, Engeland

7 uur

Golf – Europese Tour Dames: La Silla Open, Ronde 3, La Silla Golf, Alicante, Spanje

NBC Tour – DP World / PGA Tour: The Open Championship, ronde 3, Royal Liverpool, Hoylake, Engeland

4 meter

CBS Tour – LPGA: The Dow Great Lakes Bay Invitational, Final Round, Midland Country Club, Midland, TX

5 meter

Golf Tour – PGA: Barracuda Championship, ronde 3, Tahoe Mountain Club, Truckee, Californië.

READ  Wat biedt de toekomst voor de Canadezen op de Australian Open

8 meter

GOLF – USGA: US Junior Amateur Championship Match, Eisenhower Golf Club van de United States Air Force Academy (blauwe baan), Colorado Springs, CO (geregistreerd)

4 uur (zondag)

VS – DP World Tour / PGA Tour: The Open Championship, Final Round, Royal Liverpool, Hoylake, Engeland

Paardenracen

1 m

FS1 – Saratoga Live: vanuit Saratoga Springs, NY

15:00 uur

FOX – Saratoga Live: vanuit Saratoga Springs, NY

5 meter

NBC – Breeders’ Cup Challenge Series: The TVG.COM HASKELL, Monmouth Park, Oceanport, NJ

6 meter

FS1 – Saratoga Live: vanuit Saratoga Springs, NY

lacrosse (heren)

19:30 uur

ESPN – PLL All-Star Game: Rising Stars vs.

lacrosse (dames)

12 uur

ESPNU – Onbeperkte atleten: Team Read vs. Team Apuzzo, Sparks Glencoe en Md.

MLB-honkbal

1 m

MLBN – Regionale dekking: Kansas City bij New York Yankees of Colorado bij Miami

4 meter

FS1 – New York Mets in Boston

19.00 uur

Fox – Regionale dekking: Atlanta in Milwaukee of Chicago White Sox in Minnesota

22.00 uur

MLBN – Regionale dekking: Pittsburgh bij de LA Angels of Houston bij Oakland (in uitvoering)

rugby (mannen)

03:25 uur

FS2 – NRL: Melbourne bij Newcastle

Rugby (dames)

21:55 uur

FS2 – NRL: Gelegen in West Parramatta

23:45 uur

FS2 – NRL: Canberra bij Cronulla-Sutherland

het zeilen

2 m

CBS – Rolex USA Grand Sail Race: Chicago bij Navy Pier

22.00 uur

CBSSN – SailGP: Oracle Grand Prix – Dag 1, Los Angeles (opgenomen)

voetbal (mannen)

5 meter

ESPN – Club Vriendschappelijk: Manchester United v Arsenal, East Rutherford, NJ

19.00 uur

FS2 – CPL: Cavalerie FC bij Vancouver FC

8 meter

FS1 – League Cup Groepsfase: Tijuana in Philadelphia Union, Groep L

22.00 uur

FS1 – League Cup Groepsfase: San Jose in Portland, Groep A

6 uur (zondag)

CBSSN – Clubvriendelijk: Leicester City vs Tottenham Hotspur, Bangkok

voetbal (vrouwen)

3 uur

FS1 – Groepsfase FIFA Wereldbeker: Zambia v Japan, Groep C, Hamilton, Nieuw-Zeeland

5:30 uur

FOX – Groepsfase FIFA Wereldbeker: Engeland v Haïti, Groep D, Brisbane, Australië

8 uur ’s ochtends

FOX – Groepsfase FIFA Wereldbeker: Denemarken vs. China, Groep D, Perth, Australië

01.00 uur (zondag)

FS1 – Groepsfase FIFA Wereldbeker: Zweden v Zuid-Afrika, Groep G, Wellington, Nieuw-Zeeland

03:30 uur (zondag)

FS1 – FIFA Wereldbeker Groepsfase: Nederland v Portugal, Groep E, Dunedin, Australië

6 uur (zondag)

FOX – Groepsfase FIFA Wereldbeker: Frankrijk v Jamaica, Groep F, Sydney

TBT BASKETBAL

4 meter

ESPN2 – TBT-toernooi: Mass Street vs. Show Me Squad, ronde twee, Wichita, Kan.

Tennis

5 uur

READ  2023 Green Sports Alliance-top in de Climate Pledge Arena, juni 2023

TENNIS – Gstaad-ATP, Bastad-ATP, Budapest-WTA halve finale

6 uur

TENNIS – Gstaad-ATP, Bastad-ATP, Budapest-WTA halve finale

1 m

Tennis – Halve finales Newport, WTA, Palermo, WTA

6 meter

Tennis – introductieceremonie voor de International Tennis Hall of Fame

05:30 uur (zondag)

TENNIS – Finale Newport-ATP, Gstaad-ATP, Bastad-ATP, Budapest-WTA en Palermo-WTA; Vroege Hamburg-WTA Tours

6 uur (zondag)

TENNIS – Finale Newport-ATP, Gstaad-ATP, Bastad-ATP, Budapest-WTA en Palermo-WTA; Vroege Hamburg-WTA Tours

Volg en scan

1 m

CNBC – IAAF Diamond League: The Hercules, Stade Louis II, Monaco (opgenomen)

WNBA BASKETBAL

1 m

ESPN – Connecticut in Atlanta

15:00 uur

ESPN – Las Vegas, Minnesota

21:00 uur

NBATV – Chicago in Seattle

Vrouwenvoetbal Alliantie

1 m

ESPN2 – Nationaal kampioenschap: St. Louis vs. Boston, Canton, Ohio

x Games

1 m

ABC – X Games 2023: Finale – Dag 2, Ventura, CA.

8 meter

ESPN2 – X Games 2023: Finale – Dag 2, Ventura, CA.

_____

zondag 23 juli

Autoracen

08:55 uur

ESPN – Formule 1: Qatar Airways Hongaarse Grand Prix, Hongarije, Mogyorod, Hongarije

10 uur

CBSSN – FIM Motorcross: MX2, Lommel, Belg

11 uur

CBSSN – FIM Motocross: MXGP, Lommel, Belg

12 uur

VS – AMA Pro Motocross: Ronde 8, Washougal, Wash. (opgenomen)

13:30 uur

FS1 – NHRA: Kwalificaties, Pacific Raceways, Kent, WA (geregistreerd)

2.30 uur s’avonds

NBC – NTT IndyCar-serie: Hy-Vee INDYCAR 250, Newton, Iowa

VS – NASCAR Cup-serie: de Pocono 400, Pocono Raceway, Long Pond, Pa.

4 meter

Fox – NHRA: De Flav-R-Pac NHRA Northwest Nationals, Pacific Raceways, Kent, Wash.

BIG3 BASKETBAL

15:00 uur

CBS – Week 5: Tri-State vs. Trilogie, Drieling vs. Aliens, Power vs. Ghost Ballers, Killer 3’s vs. Vijanden, 3-koppige monsters vs. Ball Hogs, bivak vs. 3’s Company, Miami

CFL-voetbal

19.00 uur

CBSSN – Ottawa in Calgary

Wielersport

8 uur ’s ochtends

CNBC – UCI: De Tour de France Femmes, etappe 1, 77 mijl, Clermont-Ferrand, Frankrijk

10:10 uur

PEACOCK – UCI: De laatste etappe van de Tour de France, 71 mijl, Saint-Quentin-en-Yvelines naar Champs-Elysées in Parijs, Frankrijk

5 meter

NBC – UCI: De Tour de France, laatste etappe, 71 mijl, Saint-Quentin-en-Yvelines naar de Champs-Elysées in Parijs, Frankrijk (opgenomen)

02.00 uur (maandag)

VS – UCI: De Tour de France, laatste etappe, 71 mijl, Saint-Quentin-en-Yvelines naar Champs-Elysées in Parijs, Frankrijk (opgenomen)

golf

04.00 uur

VS – DP World Tour/PGA Tour, The Open Championship, Final Tour, Royal Liverpool, Hoylake, Engeland

7 uur

Golf – Europese Tour Dames: La Silla Open, Finaleronde, La Silla Golf, Alicante, Spanje

READ  Doel van Van Gaal: Nederland WK-kampioen maken

NBC – DP World Tour/PGA Tour: The Open Championship, Final Round, Royal Liverpool, Hoylake, Engeland

5 meter

Golf Tour – PGA: Barracuda Championship, Final Round, Tahoe Mountain Club, Truckee, Californië.

Paardenracen

15:00 uur

FS1 – Saratoga Live: vanuit Saratoga Springs, NY

lacrosse (dames)

12 uur

ESPN2 – Athletes Unlimited: Team Read vs. Team Mastroianni, Sparks Glencoe, MD.

2.30 uur s’avonds

ESPN2 – Onbeperkt aantal atleten: Team Apuzzo vs. Team Moreno, Sparks Glencoe, Md.

MLB-honkbal

12:05 uur

PAUW – San Diego Detroit

13:30 uur

MLBN – Inductieceremonie Hall of Fame 2023: uit Cooperstown, New York

19.00 uur

ESPN – NY Mets in Boston

ESPN2 – NY Mets in Boston (KayRod Cast)

rugby (mannen)

15:00 uur

CBSSN – Premier Sevens: Finale van de Eastern Conference, Pittsburgh

het zeilen

22.00 uur

CBSSN – SailGP: Oracle Grand Prix – Dag 2, Los Angeles (opgenomen)

voetbal (mannen)

6 uur

CBSSN – Clubvriendelijk: Leicester City vs Tottenham Hotspur, Bangkok

19.00 uur

FS1 – League Cup Groepsfase: Atlas in New York City, Groep N

21:00 uur

FS1 – Groepsfase League Cup: Puebla in Minnesota United Stadium, groep E

voetbal (vrouwen)

3:30 uur

FS1 – FIFA Wereldbeker Groepsfase: Nederland v Portugal, Groep E, Dunedin, Australië

6 uur

FOX – Groepsfase FIFA Wereldbeker: Frankrijk v Jamaica, Groep F, Sydney

02.00 uur (maandag)

FS1 – Groepsfase FIFA Wereldbeker: Italië v Argentinië, Groep G, Auckland, Nieuw-Zeeland

04:30 uur (maandag)

FS1 – FIFA Wereldbeker Groepsfase: Duitsland v Marokko, Groep H, Melbourne, Australië

TBT BASKETBAL

15:00 uur

ESPNU – TBT-kampioenschap: nader te bepalen, derde ronde, Wichita, Kan.

5 meter

ESPNU – TBT-kampioenschap: nader te bepalen, derde ronde, Wichita, Kan.

Tennis

5:30 uur

TENNIS – Finale Newport-ATP, Gstaad-ATP, Bastad-ATP, Budapest-WTA en Palermo-WTA; Vroege Hamburg-WTA Tours

6 uur

TENNIS – Finale Newport-ATP, Gstaad-ATP, Bastad-ATP, Budapest-WTA en Palermo-WTA; Vroege Hamburg-WTA Tours

5 uur (maandag)

Tennis – Warschau – WTA, Lausanne – WTA, Hamburg – ATP / WTA, Umag – ATP, Atlanta – ATP vroege rondes

6 uur (maandag)

Tennis – Warschau – WTA, Lausanne – WTA, Hamburg – ATP / WTA, Umag – ATP, Atlanta – ATP vroege rondes

Volg en scan

2 m

CNBC – World Athletics Diamond League: London Diamond League, Londen (opgenomen)

WNBA BASKETBAL

1 m

CBS – Phoenix, Washington

15:00 uur

NBATV – Indiana in New York

x Games

1 m

ABC – X Games 2023: Finale – Dag 3, Ventura, CA.

_____

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *