Live-uitzending, tv-kanaal, starttijd, teamnieuws voor de WK-kwalificatiewedstrijden 2022

Turkije is gastland voor Nederland terwijl de WK-kwalificatiecampagne 2022 deze week van start gaat.

Noorwegen, Montenegro, Letland en Gibraltar vormen samen Groep G.

1

Nederland staat voor een moeilijke reis naar TurkijeKrediet: Agence France-Presse

Wanneer is de match tussen Turkije en Nederland?

  • De wedstrijd Turkije-Nederland begint op woensdag 24 maart om 17.00 uur.
  • Het is 20.00 uur in Turkije en 18.00 uur in Nederland.
  • Het Ataturk-stadion in Istanbul speelt gastheer.
  • Toen de twee teams elkaar voor het laatst ontmoetten in 2015, won Turkije met 3-0 in Konya toen ze Nederland versloegen op het EK 2016.

Welke tv-zender en live-uitzendingen gebruiken Turkije en Nederland?

  • De wedstrijd Turkije-Nederland wordt live uitgezonden Sky Sports Football.
  • De dekking van de lucht begint om 16.55 uur.
  • Sky Sports Football zal na deze wedstrijd ook Servië tegen Republiek Ierland laten zien.
  • Ga naar je Sky Go-account om de game live te streamen.
  • Abonnees van niet-Sky Sports kunnen nog steeds alle actie bekijken met de Now TV Day Pass vanaf £ 9,99.

Wat is het teamnieuws?

Geblesseerde verdedigers Virgil van Dyck en Nathan Aki ontbreken nog in Nederland, terwijl Mainz-centrale verdediger Jerry Saint-Ghost en Ajax-middenvelder Ryan Grafenberg mogelijk hun internationale debuut maken.

Voor Turkije werden Liverpool-centrale verdediger Ozan Kabak en AC Milan-middenvelder Hakan Calhanoglu gekozen als onderdeel van een sterke ploeg.

Wat zijn de WK-kwalificatiewedstrijden van 2022 deze week?

woensdag

  • Portugal-Azerbeidzjan (19:45)
  • Servië-Ierland (19:45)
  • Finland-Bosnië en Herzegovina (19:45)
  • Frankrijk – Oekraïne (19:45)
  • Estland – Tsjechië (17:00)
  • België-Wales (19:45)
  • Turkije-Nederland (17:00)
  • Gibraltar – Noorwegen (19:45)
  • Letland-Montenegro (19:45)
  • Cyprus-Slowakije (19:45)
  • Malta-Rusland (19:45)
  • Slovenië-Kroatië (19:45)
READ  De Nederlandse Olympische campagne gaat van start in Tokio: hier moet je op letten

donderdag

  • Duitsland – IJsland (19:45)
  • Liechtenstein – Armenië (19:45)
  • Roemenië – Macedonië (19:45)
  • Spanje-Griekenland (19:45)
  • Zweden-Georgië (19:45)
  • Bulgarije-Zwitserland (17:00)
  • Italië-Noord-Ierland (19:45)
  • Israël-Denemarken (17:00)
  • Moldavië – Faeröer (19:45)
  • Schotland – Oostenrijk (19:45)
  • Andorra-Albanië (19:45)
  • Engeland – San Marino (19:45)
  • Hongarije – Polen (19:45)

zaterdag

  • Republiek Ierland – Luxemburg (19:45)
  • Servië-Portugal (19:45)
  • Wit-Rusland – Estland (17:00)
  • Tsjechië – België (19:45)
  • Montenegro – Gibraltar (14:00)
  • Nederland-Letland (17:00)
  • Noorwegen-Turkije (17:00)
  • Rusland-Slovenië (14:00)
  • Kroatië-Cyprus (17:00)
  • Slowakije-Malta (19.45)

zondag

  • Armenië-IJsland (17:00)
  • Macedonië – Liechtenstein (19:45)
  • Roemenië – Duitsland (19:45)
  • Georgië-Spanje (17:00)
  • Kosovo – Zweden (19:45)
  • Bulgarije-Italië (19:45)
  • Zwitserland-Litouwen (19:45)
  • Kazachstan-Frankrijk (14:00)
  • Oekraïne-Finland (19:45)
  • Denemarken-Moldavië (17:00)
  • Oostenrijk – Faeröer (19:45)
  • Israël-Schotland (19:45)
  • Albanië-Engeland (17:00)
  • Polen-Andorra (19:45)
  • San Marino – Hongarije (19:45)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *