Sport op tv voor zondag 23 juli

zondag 23 juli

Autoracen

08:55 uur

ESPN – Formule 1: Qatar Airways Hongaarse Grand Prix, Hongarije, Mogyorod, Hongarije

10 uur

CBSSN – FIM Motorcross: MX2, Lommel, Belg

11 uur

CBSSN – FIM Motocross: MXGP, Lommel, Belg

12 uur

VS – AMA Pro Motocross: Ronde 8, Washougal, Wash. (opgenomen)

13:30 uur

FS1 – NHRA: Kwalificaties, Pacific Raceways, Kent, WA (geregistreerd)

2.30 uur s’avonds

NBC – NTT IndyCar-serie: Hy-Vee INDYCAR 250, Newton, Iowa

VS – NASCAR Cup-serie: de Pocono 400, Pocono Raceway, Long Pond, Pa.

4 meter

Fox – NHRA: De Flav-R-Pac NHRA Northwest Nationals, Pacific Raceways, Kent, Wash.

READ  Nederlander gekoppeld aan Rangers lacht om verhuizing te midden van Ibrox interesse

BIG3 BASKETBAL

15:00 uur

CBS – Week 5: Tri-State vs. Trilogie, Drieling vs. Aliens, Power vs. Ghost Ballers, Killer 3’s vs. Vijanden, 3-koppige monsters vs. Ball Hogs, bivak vs. 3’s Company, Miami

CFL-voetbal

19.00 uur

CBSSN – Ottawa in Calgary

Wielersport

8 uur ’s ochtends

CNBC – UCI: De Tour de France Femmes, etappe 1, 77 mijl, Clermont-Ferrand, Frankrijk

10:10 uur

PEACOCK – UCI: De laatste etappe van de Tour de France, 71 mijl, Saint-Quentin-en-Yvelines naar Champs-Elysées in Parijs, Frankrijk

5 meter

NBC – UCI: De Tour de France, laatste etappe, 71 mijl, Saint-Quentin-en-Yvelines naar de Champs-Elysées in Parijs, Frankrijk (opgenomen)

02.00 uur (maandag)

VS – UCI: De Tour de France, laatste etappe, 71 mijl, Saint-Quentin-en-Yvelines naar Champs-Elysées in Parijs, Frankrijk (opgenomen)

golf

04.00 uur

VS – DP World Tour/PGA Tour, The Open Championship, Final Tour, Royal Liverpool, Hoylake, Engeland

7 uur

Golf – Europese Tour Dames: La Silla Open, Finaleronde, La Silla Golf, Alicante, Spanje

NBC – DP World Tour/PGA Tour: The Open Championship, Final Round, Royal Liverpool, Hoylake, Engeland

5 meter

Golf Tour – PGA: Barracuda Championship, Final Round, Tahoe Mountain Club, Truckee, Californië.

Paardenracen

15:00 uur

FS1 – Saratoga Live: vanuit Saratoga Springs, NY

lacrosse (dames)

12 uur

ESPN2 – Athletes Unlimited: Team Read vs. Team Mastroianni, Sparks Glencoe, MD.

2.30 uur s’avonds

ESPN2 – Onbeperkt aantal atleten: Team Apuzzo vs. Team Moreno, Sparks Glencoe, Md.

MLB-honkbal

12:05 uur

PAUW – San Diego Detroit

13:30 uur

MLBN – Inductieceremonie Hall of Fame 2023: uit Cooperstown, New York

19.00 uur

ESPN – NY Mets in Boston

READ  NEDERLAND VS IERLAND: Friedrich Claassen en Logan van Beek schitteren terwijl de gastheren vier wickets winnen en de ODI-serie met 2-1 bezegelen

ESPN2 – NY Mets in Boston (KayRod Cast)

rugby (mannen)

15:00 uur

CBSSN – Premier Sevens: Finale van de Eastern Conference, Pittsburgh

het zeilen

22.00 uur

CBSSN – SailGP: Oracle Grand Prix – Dag 2, Los Angeles (opgenomen)

voetbal (mannen)

6 uur

CBSSN – Clubvriendelijk: Leicester City vs Tottenham Hotspur, Bangkok

19.00 uur

FS1 – League Cup Groepsfase: Atlas in New York City, Groep N

21:00 uur

FS1 – Groepsfase League Cup: Puebla in Minnesota United Stadium, groep E

voetbal (vrouwen)

3:30 uur

FS1 – FIFA Wereldbeker Groepsfase: Nederland v Portugal, Groep E, Dunedin, Australië

6 uur

FOX – Groepsfase FIFA Wereldbeker: Frankrijk v Jamaica, Groep F, Sydney

02.00 uur (maandag)

FS1 – Groepsfase FIFA Wereldbeker: Italië v Argentinië, Groep G, Auckland, Nieuw-Zeeland

04:30 uur (maandag)

FS1 – FIFA Wereldbeker Groepsfase: Duitsland v Marokko, Groep H, Melbourne, Australië

TBT BASKETBAL

15:00 uur

ESPNU – TBT-kampioenschap: nader te bepalen, derde ronde, Wichita, Kan.

5 meter

ESPNU – TBT-kampioenschap: nader te bepalen, derde ronde, Wichita, Kan.

Tennis

5:30 uur

TENNIS – Finale Newport-ATP, Gstaad-ATP, Bastad-ATP, Budapest-WTA en Palermo-WTA; Vroege Hamburg-WTA Tours

6 uur

TENNIS – Finale Newport-ATP, Gstaad-ATP, Bastad-ATP, Budapest-WTA en Palermo-WTA; Vroege Hamburg-WTA Tours

5 uur (maandag)

Tennis – Warschau – WTA, Lausanne – WTA, Hamburg – ATP / WTA, Umag – ATP, Atlanta – ATP vroege rondes

6 uur (maandag)

Tennis – Warschau – WTA, Lausanne – WTA, Hamburg – ATP / WTA, Umag – ATP, Atlanta – ATP vroege rondes

Volg en scan

2 m

CNBC – World Athletics Diamond League: London Diamond League, Londen (opgenomen)

WNBA BASKETBAL

1 m

CBS – Phoenix, Washington

15:00 uur

NBATV – Indiana in New York

READ  Sheikh Hamdan en alle beroemde mensen werden gezien in het Nad Al Sheba Sports Complex

x Games

1 m

ABC – X Games 2023: Finale – Dag 3, Ventura, CA.

_____

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *