Hier is je handige gids over sport op tv deze week

maandag (22 maart)

ZWEMBAD Premier Sports 13.00 – 17.00 uur
Milton Keynes League kampioenschap

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00 uur, 18.45 – 22.30 uur
Newport Tour kampioenschap

BT Sport 1 cricketspel vanaf 13.45 uur
De eerste test, D2 West-Indië versus Sri Lanka

FIETSEN Eurosport 1, 14.15-16.05 uur
niveau 1 Ronde van Catalonië

RUGBY RTE 2, 20:00 – 21:00 uur
Analytics Tegen het hoofd

AFL TG4, 19.30 – 19.55 uur
Hoogtepunten Damesvoetbalcompetitie

RUGBY TG4 vanaf 19.55 uur
Premier Sports 2 vanaf 19.30 uur
20.00 uur Pro14: Scarlets vs Connacht

RUGBY eir Sports 2 vanaf 19:55 uur
20.00 uur Pro14: Cardiff Blues – Edinburgh

dinsdag (23 maart)

CRICKET BT Sport 2 vanaf 0.45 uur ‘s ochtends
2 ODI Nieuw-Zeeland versus Bangladesh

NBA Sky Sports Arena vanaf 01.00 uur
Milwaukee Pacers @ Bucks

Cricket Sky Sports Cricket vanaf 7.30 uur
ODI eerst India versus Engeland

Sky Sports Golf, 10:00 uur tot 15:00 uur
Karen CC Kenia Savannah Classic

ZWEMBAD Premier Sports 1, 12.00 – 17.00 uur, 18.00 – 23.00 uur
Milton Keynes League kampioenschap

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00 uur, 18.45 – 22.30 uur
Newport Tour kampioenschap

BT Sport 1 cricketspel vanaf 13.45 uur
De eerste test, D3 West-Indië versus Sri Lanka

FIETSEN Eurosport 1, 14.15-16.05 uur
De tweede fase Ronde van Catalonië

NBA Sky Sports Arena vanaf 23.30 uur
New Orleans Lakers @ Swans

woensdag (24 maart)

Sky Sports Golf, 10:00 uur tot 15:00 uur
Karen CC Kenia Savannah Classic

VOETBAL BT Sport 2 om 11.15 uur
De kwartfinales van de Champions League voor dames
11.30 uur Barcelona – Manchester City
16.00 uur Chelsea x Wolfsburg

ZWEMBAD Premier Sports 1, 12.00 – 17.00 uur, 18.00 – 23.00 uur
Milton Keynes League kampioenschap

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00 uur, 18.45 – 22.30 uur
Newport Tour kampioenschap

BT Sport 1 cricketspel vanaf 13.45 uur
De eerste test, D4 West-Indië versus Sri Lanka

FIETSEN Eurosport 14.00-16.15 uur
Race voor een dag Brugge de konijntje

FIETSEN Eurosport 1, 14.15-16.05 uur
Stap 3 Ronde van Catalonië

Sky Sports Golf, van 15.00 uur tot middernacht
Texas WGC – Toernooi Match Play

VOETBAL Sky Sports Football vanaf 16.55 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
17.00 uur Turkije versus Nederland

Rode voetbal hemel voetbal knop
WK-kwalificatiewedstrijden
17.00 uur Estland versus Tsjechië
19.45 uur Cyprus in Slowakije
19.45 uur Finland vs Bosnië en Herzegovina
19.45 uur Gibraltar tegen Noorwegen
19.45 uur Letland is in Montenegro
19.45 uur Slovenië in Kroatië

VOETBAL Virgin Media Two vanaf 19.00 uur
Sky Sports Football rode knop
WK-kwalificatiewedstrijden
19.45 uur Portugal vs Azerbeidzjan

VOETBAL RTE 2 vanaf 19.00 uur
Sky Sports Football vanaf 19.00 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
19.45 uur Servië versus de Republiek Ierland

READ  Lexington, River Bluff, Dutch Fork top SCBCA in de top tien

Het belangrijkste evenement in Sky Sports Football is vanaf 19.00 uur
S4C vanaf 19.25 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
19.45 uur België vs Wales

VOETBAL Sky Sports Premier League Championship vanaf 19.30 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
19.45 uur Frankrijk vs Oekraïne

VOETBAL RTE 2, 22.10 – 23.20 uur
Deel 1 van 2 De jongens zijn groen

RUGBY BBC 2, 23.30 – 0.30 uur
Hoogtepunten 14 december

donderdag (25 maart)

NBA Sky Sports Arena vanaf 02.00 uur
Zout meer stad Nets @ Jazz

Sky Sports Golf, 9.30 – 14.00 uur
Karen CC Kenia Savannah Classic

ZWEMBAD Premier Sports 1, 12.00 – 17.00 uur, 18.00 – 23.00 uur
Milton Keynes League kampioenschap

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00 uur, 18.45 – 22.30 uur
Newport Tour kampioenschap

VOETBAL Sky Sports Football vanaf 13.30 uur
Europees Kampioenschap U-21
14.00 uur Engeland vs Zwitserland

BT Sport 1 cricketspel vanaf 13.45 uur
De eerste test, D5 West-Indië versus Sri Lanka

Sky Sports Golf, 14.15 uur – middernacht
Texas WGC – Toernooi Match Play

FIETSEN Eurosport 1, 14.15-16.05 uur
De vierde etappe Ronde van Catalonië

Rode voetbal hemel voetbal knop
WK-kwalificatiewedstrijden
17.00 uur Bulgarije vs Zwitserland
19.45 uur Andorra vs Albanië
19.45 uur Hongarije vs Polen
19.45 uur Moldavië vs Faeröer
19.45 uur Spanje vs Griekenland
19.45 uur Zweden vs Georgië

VOETBAL Sky Sports Football vanaf 16.55 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
17.00 uur Israël versus Denemarken
19.45 uur Italië versus Noord-Ierland

FIETSEN Eurosport 1, 17.30-19.00 uur
Eendaagse race voor vrouwen Brugge de konijntje

VOETBAL Sky Sports Premier League Championship vanaf 19.30 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
19.45 uur Duitsland vs IJsland

Het belangrijkste evenement in Sky Sports Football is vanaf 19.00 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
19.45 uur Schotland vs Oostenrijk

VOETBAL Virgin Media Two vanaf 19.00 uur
UTV vanaf 19.15 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
19.45 uur Engeland vs San Marino

PT Sport 2 cricket vanaf 21.30 uur
3e ODI Nieuw-Zeeland versus Bangladesh

VOETBAL BBC 2, 22.30 – 23.10 uur
Hoogtepunten Italië versus Noord-Ierland

Virgin Media 2 van SOCCER, 22:00 – 23:00 uur
UTV, van 22.45 uur tot 23.55 uur
Hoogtepunten WK-kwalificatiewedstrijden

vrijdag (26 maart)

NBA Sky Sports Mix vanaf 02.00 uur
De 76ers @ Lakers

Cricket Sky Sports Cricket vanaf 7.30 uur
2 ODI India versus Engeland

F1 Sky Sports F1 vanaf 11 uur
Praktijk Grand Prix van Bahrein

ZWEMBAD Premier Sports 1, 12.00 – 17.00 uur, 18.00 – 23.00 uur
Milton Keynes League kampioenschap

SNOOKER ITV4, 12.45 – 16.00 uur, 18.45 – 22.30 uur
Newport Tour kampioenschap

READ  Zoeterwoude wil de gezondste gemeente van Zuid-Nederland worden

Sky Sports Golf, 14.15 uur – middernacht
Texas WGC – Toernooi Match Play

FIETSEN Eurosport 1, 14.15-16.05 uur
niveau vijf Ronde van Catalonië

RUGBY LEAGUE Sky Sports Arena vanaf 17.30 uur
18.00 uur SL: St. Helens vs Salford Red Devils
20.15 uur Lee Centurions tegen Wigan Warriors

BOKSEN BT Sport 1 vanaf 19.00 uur
Londen Achim Ennis Brown tegen Sam Maxwell

RUGBY BT Sport 2 vanaf 19.00 uur
19.45 uur EP: Gloucester tegen Exeter Chiefs

VOETBAL RTE 2 vanaf 19.30 uur
Eredivisie
19.45 uur Waterford x Sligo Rovers

VOETBAL Sky Sports Football vanaf 19.30 uur
19.45 uur L1: Oxford United vs Lincoln City

NBA Sky Sports Mix vanaf 23.30 uur
Milwaukee Celtics @ Bucks

zaterdag (27 maart)

SOCCER Sky Sports Football vanaf 11.30 uur
de middag L2: Forest Green Rovers 12:00 Bolton Wanderers

VOETBAL BBC 1, 12.00 – 12.30 uur
Voorvertoningen Focus op voetbal

F1 Sky Sports F1 vanaf 11.45 uur
Oefening en kwalificatie Grand Prix van Bahrein

Sky Sports Golf, 12.30 – 22.00 uur
Texas WGC – Toernooi Match Play

PAARDENRACING UTV, 13.25-16.00 uur
Doncaster, Kempton en Newbury Park

RUGBY BT Sport 1 vanaf 13.30 uur
14.00 uur EP: Bristol Bears vs Harlequins
16.30 uur Wespen versus verkochte haaien

RUGBY eir Sport 1 vanaf 13.40 uur
Premier Sports 1 vanaf 13.00 uur
13.45 uur Pro14: Glasgow – Benetton

SOCCER’s Virgin Media Sport vanaf 13.50 uur
Sky Sports Football rode knop
WK-kwalificatiewedstrijden
14.00 uur Rusland in Slovenië
17.00 uur Noorwegen vs Turkije

Rode voetbal hemel voetbal knop
WK-kwalificatiewedstrijden
14.00 uur Montenegro tegen Gibraltar
17.00 uur Wit-Rusland versus Tsjechië
17.00 uur Kroatië vs Cyprus
19.45 uur Slowakije – Malta

FIETSEN Eurosport 1, 14.15-16.00 uur
Stap 6 Ronde van Catalonië

RUGBY LEAGUE Sky Sports Arena vanaf 14.30 uur
15.00 uur SL: Wakefield Trinity tegen Leeds Rainos
17.15 uur Catalanen Draken versus HALKR

RUGBY TG4 vanaf 16.20 uur
Premier Sports 1 vanaf 16.00 uur
eir Sports 1 vanaf 16.00 uur
Pro14 finale
17.00 uur Leinster tegen Munster

VOETBAL Sky Sports Football vanaf 17.00 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
17.00 uur Nederland vs Letland
19.45 uur Tsjechië vs België

Sky Box Office Boxing vanaf 18.00 uur
Tarek berg Ted Chaseman tegen James Metcalf
Chris Congo tegen Michael Mackinson
Fabio Wardley tegen Eric Molina
Alexander Povetkin tegen Dilian White

SOCCER’s Virgin Media Sport vanaf 19.00 uur
Sky Sports Football rode knop
WK-kwalificatiewedstrijden
19.45 uur Servië versus Portugal

BOKSEN BT Sport 1 vanaf 19.00 uur
Londen Willie Hutchinson tegen Lennox Clark

VOETBAL RTE 2 vanaf 19.00 uur
Sky Sports Main Event vanaf 19.30 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
19.45 uur Republiek Ierland versus Luxemburg

READ  Nederlandse vakantiegangers hebben gevraagd om vanaf 26 juni de meeste Covid-regels te schrappen om een ​​test te doen bij terugkeer

VOETBAL Sky Sports Premier League vanaf 19:55
Internationale
20.00 uur Wales versus Mexico

zondag (28 maart)

BT Sport 1 cricket vanaf 0.30 uur ‘s ochtends
1 T20 Nieuw-Zeeland versus Bangladesh

NBA Sky Sports Arena vanaf 02.00 uur
New Orleans Mavericks @ Pelikanen

UFC BT Sport 2 vanaf 3 uur ‘s ochtends
Las vigas Step Music in Francis Ngano

Cricket Sky Sports Cricket vanaf 8.30 uur
3e ODI India versus Engeland

RUGBY LEAGUE Sky Sports Arena vanaf de achterkant
12.30 uur SL: Hull FC tegen Huddersfield Giants
14.45 uur Castleford Tiger vs Warrington Wolves

FIETSEN Eurosport 1, 13.20 – 16.15 uur
Race voor een dag Gent Wiffelgum

SOCCER’s Virgin Media Sport vanaf 13.50 uur
Sky Sports Football vanaf 13.55 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
14.00 uur Kazachstan – Frankrijk

RUGBY eir Sport 1 vanaf 13.55 uur
Premier Sports 1 vanaf 13.30 uur
14.00 uur Pro14: The Dragon vs. Edinburgh

RUGBY BT Sport 1 vanaf 14.00 uur
15.00 uur EP: Leicester – Newcastle

VOETBAL BT Sport 3 vanaf 14.00 uur
Super League Dames
14.30 uur Chelsea / Aston Villa

Horse Racing TG4, 14.00 – 17.55 uur
Limerick en mensen

F1 Sky Sports F1 vanaf 14.30 uur
Sakhir Grand Prix van Bahrein

Sky Sports Golf, van 15.00 uur tot middernacht
Texas WGC – Toernooi Match Play

VOETBAL UTV vanaf 16.10 uur
Virgin Media Sport vanaf 16.30 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
17.00 uur Albanië in Engeland

Rode voetbal hemel voetbal knop
WK-kwalificatiewedstrijden
17.00 uur Armenië in IJsland
17.00 uur Denemarken
Moldavië

19.45 uur Oostenrijk versus de Faeröer
19.45 uur Bulgarije vs Italië
19.45 uur Kosovo vs Zweden
19.45 uur Noord-Macedonië tegen Liechtenstein
19.45 uur Polen versus Andorra
19.45 uur San Marino vs Hongarije
19.45 uur Zwitserland vs Litouwen
19.45 uur Oekraïne vs Finland

Premier League Soccer Sky Sports van
WK-kwalificatiewedstrijden
17.00 uur Georgië versus Spanje
19.45 uur Roemenië versus Duitsland

VOETBAL Sky Sports Football vanaf 17.00 uur
Internationale
17.05 uur Noord-Ierland tegen de Verenigde Staten van Amerika

MOTOGP BT Sport 2 vanaf 17.30 uur
Lucille Grand Prix van Qatar

NBA Sky Sports Arena vanaf 18.00 uur
Charlotte Zonnen @ Hornets

Virgin Media Sport van SOCCER vanaf 19.30 uur
Sky Sports Main Event vanaf 19.30 uur
WK-kwalificatiewedstrijden
19.45 uur Israël in Schotland

VOETBAL Sky Sports Football vanaf 19.30 uur
Europees Kampioenschap U-21
20.00 uur Portugal versus Engeland

VOETBAL UTV, van 22.30 uur tot 23.40 uur
Hoogtepunten Internationale wedstrijden

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *