Districtsscholen en atleten staan ​​in de top drie van Bulldog Relays – Port Arthur News

NEDERLAND – Port Neches-Groves en Memorial behaalden elk afgelopen weekend in Nederland de top drie bij Bulldog Relays.

Aan de jongenskant eindigde Memorial als derde, met Port Niches-Groves en Nederland op respectievelijk een vierde en zesde plaats.

Aan de meisjeskant nam Papoea-Nieuw-Guinea de tweede plaats in, gevolgd door Memorial en Nederland op respectievelijk de derde en zesde plaats.

Memorial’s Alexia Lewis pakte de tweede plaats in het 100m-dashboard van de meisjes met een tijd van 13,16.

Sanria Butler van Papoea-Nieuw-Guinea en Memorial-lid Antonia Bohannon werden eerste en tweede met respect op de 400 meter. Butler eindigde met een tijd van 60,22.

Cayenne Landry uit Papoea-Nieuw-Guinea liep 2: 37.58m op de 800m, wat goed genoeg was om brons te pakken.

Nederland Grace Garrett werd tweede op de 1600 meter bij de meisjes met een tijd van 6: 11,99.

Serenity Boyden en Natalia Hochstraasser uit Papoea-Nieuw-Guinea eindigden als tweede en derde in de race van 3.200 meter.

Meisjes hindernissen

Alex Herrera uit Papoea-Nieuw-Guinea eindigde als derde op de 100m horden met een tijd van 17.02.

Girls Relays

Het team van Memorial Girls – bestaande uit Paris Martin, Antonia Bohannon, Sané Pathia en Alexia Louis – pakte de eerste plaats met een tijd van 50,64.

Memorial’s Erial Fontenot, Antoneia Bohanon, Alexia Lewis en Jeryne McZeal werden eerste in 4 × 200 estafettes met een tijd van 1: 49.20. Ze sloegen Beaumont United met een tiende van een seconde.

Het PNG-team bestaande uit Lydia Garza, Jacquela McDaniel, Eddie Dean en Kathryn Page werd derde met een tijd van 1: 50.20.

READ  Nederlandse Camryn Smith, dochter van coach Papoea-Nieuw-Guinea, boekt vooruitgang in tweede seizoen - Port Arthur News

Het PNG-team bestaande uit Garza, Page, Kyleigh Bushnell en Butler werd eerste in de 4 × 400-estafette met een tijd van 4: 15,17, wat meer dan vier seconden sneller was dan de tweede geplaatste Barbers Hill.

Het Nederlandse team, bestaande uit Riley Poulser, Camryn Smith, Jordan Menaldi en Lana Lovier, werd derde met een tijd van 4: 20.77.

Garrett, Bollser, Mackenzie Hoyle en Claire Broussard van Nederland werden tweede op de gevarieerde afstand.

En Julie Baird, Olivia Zigg, Lydia Bush en Gladys Robles uit Papoea-Nieuw-Guinea werden derde met een tijd van 16:04:42.

Meisjes springen hoog

Bolser Nederland behaalde de derde plaats met een sprong van 1,5 meter 4 inch.

Verspringen meisjes

Butler van PNG pakte de eerste plaats met een sprong van 17 voet 5 inch. Martin sprong van Memorial 16 voet 4 inch en eindigde als derde.

Jongens races

Jammar Sanders en Gilani Chevalier van Memorial namen respectvol de tweede en derde plaats in op de 100 meter.

Tony Brooks en Elijah Williams van Titans eindigden als eerste en derde met respect op de 200 meter.

Cyrus Jacobs uit Papoea-Nieuw-Guinea pakte de eerste plaats op de 400 meter, gevolgd door Aiden Chatman van Memorial, die derde werd.

Jongens hindernissen

Ryan Thomas van Nederland eindigde als derde op de 110 meter horden.

Quinton Harbor of Memorial eindigde als derde op de 300 meter horden.

Relays jongens

Het Memorial-team bestaande uit Tyrence Augusta, Jaylon Guilbeau, Sanders en Edward Brown won de 4 × 100 meter estafette met een tijd van 41,82.

Het PNG-team bestaande uit Chance Prospery, Josh Lefort, Hunter Brown en Dylan Lawless behaalde de tweede plaats in de 4 × 200 meter estafette.

READ  Het hobbelige pad van EP-lid Sophie Ennett Veld naar de Wohlt-kieslijsten - EURACTIV.com

Het Memorial-team bestaande uit Chatman, Guilbeau, Augusta en Devuan Davenport behaalde de tweede plaats in de 4 × 400 estafettes.

Hoogspringen jongens

Hefner, de Nederlandse speler, eindigde als tweede met een sprong van 3 meter.

Polsstokhoogspringen Boys

Preston Nance uit Papoea-Nieuw-Guinea staat op de tweede plaats met een sprong van 3 meter.

Triple Jump Boys

Memorial’s Malek Jones pakte de eerste plaats met een sprong van 44 voet 1 inch.

Kyndon Fuselier van Nederland behaalde de tweede plaats met een sprong van 42 voet 10 inch.

Discus jongens

Memorial’s Tre’Vonte Caines nam de eerste plaats met een worp van 145 voet, die 25 voet verder was dan Jansen Ware, die tweede werd.

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *