Hoe je elke 2021-wedstrijd live kunt bekijken

Na een vertraging van een jaar te hebben overleefd, veroorzaakt door de wereldwijde pandemie van het coronavirus, ging de euro eindelijk van start op vrijdag 11 juni in Rome.

Vanwege de beperkingen van de menigte en de enorme afstanden tussen de 11 stadions die zijn gekozen om de 60e (nu 61e) verjaardag van de competitie te vieren, zal dit, meer dan enig vorig toernooi, een veel uitgezonden evenement zijn, zelfs voor de meest die-hard fans.

Alle 51 wedstrijden in het VK worden getoond door de grootste terrestrische omroepen die de groepswedstrijden al hebben gesplitst en de melasse naar de knock-outfase zullen brengen zodra de play-offs zijn vastgesteld.

Het volledige schema van toernooien, inclusief details van de aftraptijden en hoe te kijken in het VK, wordt hieronder weergegeven.

Euro 2020 zenderschema

De EK 2020-wedstrijden van morgen

Groep C: Noord-Macedonië-Nederland (17 uur, ITV)

Groep C: Oekraïne-Oostenrijk (17 uur, ITV)

Groep B: Rusland v Denemarken (20.00 uur, BBC)

Groep B: Finland-België (20.00 uur, BBC)

dinsdag 22 juni 2021

Groep D: Tsjechië-Engeland (20.00 uur, ITV).

Groep D: Kroatië-Schotland (20.00 uur, ITV).

woensdag 23 juni 2021

Groep E: Slowakije-Spanje (17u, ITV)

Groep E: Zweden-Polen (17u, ITV)

Groep F: Duitsland-Hongarije (20.00 uur, BBC)

Groep F: Portugal-Frankrijk (20.00 uur, BBC)

ronde van 16

zaterdag 26 juni 2021

Wedstrijd 1: tweede plaats groep A vs. tweede plaats in groep B (17:00 uur, nog te bevestigen)

Wedstrijd 2: Winnaar groep A en tweede in groep C (20.00 uur, nog te bevestigen)

zondag 27 juni 2021

Match 3: Winnaar Groep C vs. derde geplaatste Groep D/E/F (17:00 uur, nog te bevestigen)

READ  Netflix USA Show in Nederland in 4 stappen

Match 4: Winnaar Groep B vs. Winnaar derde plaats Groep D/E/F (20.00 uur, nog te bevestigen)

maandag 28 juni 2021

Wedstrijd 5: tweede plaats groep D vs. tweede plaats groep E (17 uur, nog te bevestigen)

Wedstrijd 6: Winnaar Groep F vs. Winnaar Groep A/B/C derde plaats (20.00 uur, nog te bevestigen)

dinsdag 29 juni 2021

Wedstrijd 7: Groep D winnaar vs. Groep F runner-up (17:00, TBC)

Wedstrijd 8: Winnaar Groep E vs. Winnaar 3e plaats Groep A/B/C/D (20.00 uur, TBC)

Satellietkanalen Euro Kwartfinales

vrijdag 2 juli 2021

QF1: Winnaar 6 vs Winnaar 5 (17:00, TBC)

QF2: Winnaar 4 vs Winnaar 2 (20.00 uur, TBC)

zaterdag 3 juli 2021

QF3: Winnaar 3 vs Winnaar 1 (17:00, TBC)

QF4: Winnaar 8 vs. Winnaar 7 (20.00 uur, TBC)

Euro halve finale zenders

dinsdag 6 juli 2021

SF1: QF2 Winnaar vs. QF1 Winnaar (20.00 uur, TBC)

woensdag 7 juli 2021

SF2: Winnaar QF4 vs. Winnaar QF3 om 20.00 uur, TBC)

Euro 2020 finale

zondag 11 juli 2021

Winnaar SF1 vs Winnaar SF2 (20.00 uur, BBC en ITV)

Kies vandaag nog je gratis Telegraph Fantasy Football European Championships-team en strijd deze zomer voor £ 10.000

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *